eye_kundencenter.jpg
Znajdujesz się tutaj: Start > CargoBeamer

Odciążenie, ochrona, oszczędność

Odciążenie dróg, ochrona środowiska, oszczędność energii – CargoBeamer przeniesie każdą naczepę siodłową z drogi na tory.
Naczepy standardowe i Mega, chłodnie i cysterny – CargoBeamer przeładuje każdą naczepę, na dodatek w rekordowo krótkim czasie. To rozwiązanie, które po prostu działa i otwiera nowe perspektywy przed transportem kombinowanym.

Przewoźnicy oszczędzają cenny czas i koszty, ponieważ kierowcy na terminalu CargoBeamer odstawiają wygodnie swoją naczepę bezpośrednio na platformę i mogą od razu zabrać inną. W firmie można wprowadzić system dwuzmianowy, ponieważ samochody kursują głównie na krótkich trasach. Zapewnia to lepsze wykorzystanie ciągników, łatwiejsze przestrzeganie ustawowych czasów pracy i odpoczynku, brak opłat autostradowych i wiele więcej.

Najwyższy czas na tory? Czytaj dalej! 

Transport z przyszłością

Zakorkowane drogi, koszty paliwa, dwutlenek węgla – CargoBeamer rozwiązuje kilka palących problemów naszych czasów.

To takie proste!

Z naczepy do pasażera: CargoBeamer przewozi naczepy siodłowe jak pasażera z samochodu na samochód. Samochód staje się zwykłą taksówką. Przeładunek odbywa się automatycznie, niezawodnie, szybko, równocześnie i bez zbędnego czekania.

Informacje dla klienta

Większa liczba zleceń w krótszym czasie, kierowcy spędzający więcej czasu z rodziną, niższe wydatki na paliwo, lepsze wykorzystanie floty, wyższy zysk – życie bez korków może być szczególnie kuszące dla firm transportowych.
Kontakt
CargoBeamer AG

CargoBeamer AG

Adres
Biura: Werkstättenstraße 4
Terminal: Hans-Weigl-Straße 10b
04319 Leipzig
Telefon
+49 341 652358-0
Faks
+49 341 652358-29
E-mail
[E-Mail anzeigen]
Działania

Dokąd jeździmy?

Z Francji, Belgii lub Holandii przez Niemcy na Litwę lub w tranzycie alpejskim przez Szwajcarię do Włoch – siatka naszych połączeń stale się rozrasta.

Zapytanie ofertowe

Chcesz wypróbować CargoBeamer do swoich transportów? Chętnie przygotujemy ofertę na interesującą Cię trasę.

Rezerwacja

Korzystanie z CargoBeamer jest proste i wygodne. Każdy klient otrzymuje od nas login i hasło do naszego internetowego portalu rezerwacji.
CargoBeamer AG © 2018
Strona startowa | CargoBeamer RSS RSS