Sie befinden sich hier: Start > Strona główna: > Wszystkie komunikaty > DIN EN ISO 9001:2008

CargoBeamer pomyślnie przechodzi audyt certyfikacyjny!

25.07.2013 Spółka CargoBeamer AG i jej spółki zależne CargoBeamer Rolling Stock GmbH, CargoBeamer intermodal operations GmbH i CargoBeamer Terminal GmbH uzyskały certyfikat zgodności z normą DIN EN ISO 9001:2008. Oznacza to, że wszystkie stosowane procesy i technologie są w sposób wiążący udokumentowane, co zapewnia transparentność podstaw zarządzania jakością.
Übergabe Urkunde DIN EN ISO 9001:2008
Wręczenie certyfikatu europejskiego zgodnie z DIN EN ISO 9001:2008 przez audytorów DMSZ Hansa Kolligsa (po prawej) i Joachima Ahlersa (po lewej) pełnomocnikowi ds. zarządzania jakością w spółkach CargoBeamer Michaelowi Baierowi (po środku)
Audytorzy niezależnej, działającej w całej Europie jednostki certyfikacyjnej Deutsche Managementsystem Zertifizierungsgesellschaft mbH (DMSZ) podkreślili zwłaszcza wysokie standardy jakości systemu zarządzania jakością CargoBeamer oraz doskonały stopień wdrożenia filozofii stanowiącej jego podstawę.
Od samego powstania firmy stosuje się w niej filozofię i metody zarządzania jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001:2008.
Pomagają one nam w ciągłej obserwacji, identyfikacji i zrozumieniu potrzeb rynku transportowego i naszych klientów, aby zaoferować im najlepsze możliwe korzyści — od projektowania i produkcję, po sprzedaż i serwis. Korzyści z naszych efektywnych i profesjonalnych metod pracy i technologii czerpią wszyscy partnerzy biorący udział w łańcuchu transportowym oraz całe społeczeństwo — pod względem ekonomicznym, efektywności gospodarki narodowej i ekologii.
DMSZ

Certyfikat zarządzania jakością

Zamów nasz newsletter
CargoBeamer AG © 2018
Startseite | CargoBeamer RSS RSS