eye_Technik.jpeg
Znajdujesz się tutaj: Start > Technologia

Najwyższy czas na tory

Efektywna i niezawodna: Nowa technologia CargoBeamer jest niezwykle pomysłowa, a zarazem prosta. Decydującą rolę odgrywa w niej automatyczny przeładunek.
W terminalach CargoBeamer załadunek i rozładunek pociągów odbywa się cicho, szybko i równocześnie. Dzięki platformom CargoBeamer na tory można przenieść również naczepy nieprzystosowane do przeładunku żurawiem – bez zbędnych kosztów i bez dodatkowego wyposażenia naczepy.

Transport naczep koleją bez kierowcy zapewnia odciążenie dróg, oszczędność cennej energii i obniżenie kosztów. Przewozy towarowe bez personelu stają się rzeczywistością.

CargoBeamer – więcej naczep na tory!

Na terenie terminalu zakładowego CargoBeamer w Lipsku można już obejrzeć działającą infrastrukturę przeładunkową oraz platformy i wagony. Przeczytaj, jak dokładnie działa CargoBeamer!

Ochrona środowiska

Wiemy, jak poważny jest stan naszego środowiska naturalnego i na własnej skórze odczuwamy zmiany klimatyczne.
Sattelauflieger wird mit dem Waggonaufsatz auf den Waggon verladen.png

Uniknąć impasu?

Sposób na uniknięcie grożącej zapaści komunikacyjnej dzięki wykorzystaniu transportu kolejowego jest prosty. Dziś zaledwie 15% transportu towarowego odbywa się w systemie przewozów kombinowanych drogowo-kolejowych, ponieważ żurawiem można podnosić tylko kontenery, nadwozia wymienne i naczepy ze specjalnymi wzmocnieniami i uchwytami dźwigowymi.
Osoba kontaktowa

Technologia

E-mail
[E-Mail anzeigen]
Działania

Terminal

Dzięki pracującym równolegle i w pełni automatycznie modułom przeładunkowym system CargoBeamer zapewnia niezwykłą przepustowość.

Wagony

Technologia terminali i wagonów CargoBeamer jest pomysłowa, wytrzymała i nieskomplikowana. Jako kompleksowy system CargoBeamer rewolucjonizuje transport kombinowany. 

Oprogramowanie

CargoBeamer eLogistics – internetowa platforma, na którą można liczyć.
Wszystko prosto i intuicyjnie!
CargoBeamer AG © 2018
Strona startowa | CargoBeamer RSS RSS